Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

Podsumowanie Roku i zabawa sylwestrowa

Dnia 27.12.2018r. w Ośrodku Wsparcia odbyło się spotkanie podsumowujące zajęcia projektowe realizowane przez Stowarzyszenie PROMYK w 2018 Roku oraz zabawa sylwestrowa.

Więcej...

Spotkanie wigilijne

Dnia 20 grudnia 2018r. w ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK, podczas zajęć w ramach zadania „AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, odbyło się spotkanie wigilijne.

Więcej...

Klub Aktywności

Dnia 5 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie poświęcone obchodzonemu jesienią świętu seniora.

Więcej...

Wykład na temat zdrowego odżywiania osób z cukrzycą

Dnia 14.11.20118r. w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK w ramach projektu „Zaprzyjaźnij się z cukrem” realizowanego w zakresie zadania „Ograniczenie zjawiska wykluczenia społecznego wśród osób chorych na cukrzycę odbył się wykład na temat zdrowego żywienia osób z cukrzycą

Więcej...

Spotkanie z okazji 100-letniej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dnia 07.11. 2018r. w ramach zajęć Klubu Aktywnego Seniora współfinansowanego przez Gminę Miejską Iława odbyło się spotkanie z okazji zbliżającego się Święta-100-letniej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Więcej...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.