Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

„ Zaprzyjaźnij się z cukrem”

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem promującym zdrowy tryb życia i propagującym profilaktykę diabetologiczną

Więcej...

Trójbój sportowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia PROMYK

Dnia 24.05.2018r., w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK, podczas zajęć w ramach zadania „AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbył się Trójbój sportowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia.

Więcej...

Informacja o wyznaczeniu Inspektora Danych Osobowych

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego PROMYK (administrator danych) informuje, że od dnia 25 maja 2018 r. wyznaczono Inspektora Danych Osobowych.

Więcej...

Dzień Matki

Dnia 23.05.2018r. podczas zajęć w ramach zadania „Klub Aktywnego Seniora” współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Iława w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK odbyło się spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Więcej...

"Muzyka łagodzi obyczaje" - występ zespołu InteGracja"

Dnia 17.05.2018r. podczas zajęć w ramach zadania „ AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, gościliśmy w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK zespół wokalny „InteGracja”.

Więcej...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.