Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

Ośrodek Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK

Ośrodek Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK, własność i siedziba TYLKO I WYŁĄCZNIE Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego PROMYK.

Więcej...

Dziękujemy za Twój 1%

Zarząd Stowarzyszenia PROMYK serdecznie dziękuje Wszystkim, którzy przekazali swój 1% podatku dla Promyka.
 

Więcej...

Hortiterapia w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK

Zajęcia w ramach zadania „ AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Więcej...

Klub Aktywnego Seniora - zapraszamy do uczestnictwa i współpracy

Dnia 18.04.2018r. w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK odbyło się spotkanie w związku z rozpoczęciem projektu „Klub Aktywnego Seniora” realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego PROMYK, dofinansowanego przez Burmistrza Miasta Iławy.

Więcej...

„Aktywny Ja – od poradnictwa do samodzielności”

Zapraszamy osoby z zaburzeniami psychicznymi, Ich rodziny i opiekunów do udziału w projekcie: „Aktywny Ja – od poradnictwa do samodzielności” w każdy wtorek i czwartek w godzinach 15.30 – 18.00 (do 30.06.2018 r. do godz. 19.oo)

Więcej...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.