Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

Informacja o wyznaczeniu Inspektora Danych Osobowych

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego PROMYK (administrator danych) informuje, że od dnia 25 maja 2018 r. wyznaczono Inspektora Danych Osobowych.

Więcej...

Dzień Matki

Dnia 23.05.2018r. podczas zajęć w ramach zadania „Klub Aktywnego Seniora” współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Iława w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK odbyło się spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Więcej...

"Muzyka łagodzi obyczaje" - występ zespołu InteGracja"

Dnia 17.05.2018r. podczas zajęć w ramach zadania „ AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, gościliśmy w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK zespół wokalny „InteGracja”.

Więcej...

Dzień Polskiej Niezapominajki

Dnia 15 maja 2018r. podczas zajęć w ramach zadania „ AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej obchodziliśmy Dzień Polskiej Niezapominajki.

Więcej...

Światowy Dzień Chorych na Parkinsona w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK

Światowy Dzień Chorych na Parkinsona w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK: POZNAJEMY ZABURZENIA PSYCHICZNE- zwiększenie świadomości na temat choroby Parkinsona.
 

 

Więcej...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.