Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

Kurier Iławski napisał o nas

W Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK podczas zajęć w ramach zadania "Aktywny Ja: od poradnictwa do samodzielności" zorganizowano trójbój sportowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia...

Więcej...

Spotkanie edukacyjne- "Cukrzyca a Twoje stopy"

Dnia 06.06.2018r. podczas zajęć w ramach zadania „Klub Aktywnego Seniora” współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Iława w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK odbyło się spotkanie edukacyjne poświęcone tematyce stopy cukrzycowej

Więcej...

Spotkanie z dzielnicowym

Dnia 30.05.2018r. podczas zajęć w ramach zadania „Klub Aktywnego Seniora” współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Iława w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK odbyło się spotkanie z dzielnicowym Komendy Powiatowej Policji w Iławie – panem mł. asp. Rafałem Żurawskim.

Więcej...

„ Zaprzyjaźnij się z cukrem”

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem promującym zdrowy tryb życia i propagującym profilaktykę diabetologiczną

Więcej...

Trójbój sportowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia PROMYK

Dnia 24.05.2018r., w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK, podczas zajęć w ramach zadania „AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbył się Trójbój sportowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia.

Więcej...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.