Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

Spotkanie przy grillu na zakończenie wakacji

Dnia 28.08.2018r. podczas zajęć w ramach zadania „Klub Aktywnego Seniora” współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Iława na terenie Ośrodka Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK zorganizowaliśmy grilla dla naszych klubowiczów.

Więcej...

KLUB AKTYWNOŚCI OSÓB STARSZYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zapraszamy osoby starsze, niepełnosprawne, ich rodziny do udziału w projekcie pn.: "Aktywizacja i przeciwdziałanie marginalizacji osób starszych", współfinansowanym przez Wojewodę Warmińsko- Mazurskiego

poniedziałek w godz. 16.00 - 18.30 - Ośrodek Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK

Więcej...

"Zaprzyjaźnij się z cukrem" i zbadaj swój poziom cukru.

Dnia 15 lipca 2018r. w godzinach: 14.00 - 17.00 

Amfiteatr im. Louisa Armstronga w Iławie

Badanie jest bezpłatne

Więcej...

Nasza strefa kibica

Podczas zajęć w ramach zadania „AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w związku z trwającymi mistrzostwami świata w piłce nożnej, stworzyliśmy sobie naszą własną strefę kibica podczas meczu Polska-Japonia.

 

Więcej...

Hortiterapia

Podczas zajęć w ramach zadania „ AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podczas hortiterapii, wiosną posadziliśmy kwiaty, które przez cały czas starannie pielęgnujemy...

Więcej...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.