Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

Nasza strefa kibica

Podczas zajęć w ramach zadania „AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w związku z trwającymi mistrzostwami świata w piłce nożnej, stworzyliśmy sobie naszą własną strefę kibica podczas meczu Polska-Japonia.

 

Więcej...

Hortiterapia

Podczas zajęć w ramach zadania „ AKTYWNY JA: od poradnictwa do samodzielności”, współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podczas hortiterapii, wiosną posadziliśmy kwiaty, które przez cały czas starannie pielęgnujemy...

Więcej...

Zawody wędkarskie nad Małym Jeziorakiem

Zaplanowane na 23.06.2018 r. zawody wędkarskie nad Małym Jeziorakiem zakończyły się sukcesem.

Więcej...

Wspólne śpiewanie

Dnia 20.06.2018r. podczas zajęć w ramach zadania „Klub Aktywnego Seniora” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Iława w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK gościliśmy chórzystki z Uniwersytetu III Wieku. Panie dały krótki koncert, a następnie zaprosiły wszystkich Klubowiczów do wspólnego śpiewania znanych i lubianych piosenek. 

Więcej...

Zajęcia usprawniająco- rehabilitacyjne z fizjoterapeutą

W ramach zadania publicznego „Klub Aktywnego Seniora” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Iława w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenia PROMYK prowadzone są zajęcia usprawniająco- rehabilitacyjne

Więcej...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.