Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

Jesteśmy na Charytatywni Allegro!

Przekaż przedmiot na aukcję/ licytację Charytatywni.Allegro, w ten sposób możesz pomoc w wyposażeniu Ośrodka Wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, w tym osób z zaburzeniami psychicznymi.

Więcej...

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

Podczas spotkania pan Lech Żendarski-Prezes Stowarzyszenia „Promyk” podsumował realizację zadania „Ograniczenie zjawiska wykluczenia społecznego wśród osób chorych na cukrzycę” współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Iławy.

Więcej...

Pamięci Wszystkich, którzy odeszli.....

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko co nieważne jak krowa się wlecze
najważniejsze tak prędkie że nagle się staje
potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
kiedy myślimy o kimś zostając bez niego.....

Więcej...

"Wesołe Wieści"

Zapraszamy do zapoznania się z gazetką "Wesołe Wieści" redagowaną przez Uczestników Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Iławie. To właśnie i Im będzie służył Ośrodek Wsparcia.

Więcej...

XII Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych

Dnia 21 października 2015r. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego PROMYK po raz XII zorganizowało Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych. Impreza odbyła się w Hali Sportowo- Widowiskowej w Iławie.

Więcej...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.