Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

Spotkanie wigilijne- Klub Aktywności

Dnia 22.12.2015r. odbyło się spotkanie wigilijne uczestników Klubu Aktywności dla osób starszych, niepełnosprawnych. Świąteczne życzenia uczestnikom spotkania złożyli pan Lech Żendarski- Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego „Promyk” oraz pani Krystyna Szafryna – Żęgota - Kierownik Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Iławie.

Więcej...

Wesołych Świąt!

Życzymy, by Święty Mikołaj przyniósł wszystkim najpiękniejszy prezent - dużo miłości!

Wesołych Świąt!

Więcej...

Spotkania z poezją -"Pamiętajcie o ogrodach"

Dnia 08.12.2015r. na zajęciach Klubu Aktywności gościliśmy Panie z sekcji żywego słowa Uniwersytetu III Wieku w Iławie, które przedstawiły spektakl słowno- muzyczny zatytułowany „Pamiętajcie o ogrodach”.

 

Więcej...

Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Dnia 03.12.2015r. z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w kinoteatrze „Pasja” w Iławie odbyła się uroczysta Gala pod patronatem Burmistrza Miasta Iławy. Organizatorami spotkania byli: Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego „Promyk” oraz 
Iławskie Centrum Kultury.

Więcej...

Wieczorek andrzejkowy

Dnia 25.11.2015r. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego „Promyk” we współpracy z Powiatowym Środowiskowym Domem Samopomocy w Iławie zorganizowało Andrzejki dla osób niepełnosprawnych wytypowanych przez ośrodki pomocy społecznej z terenu powiatu iławskiego.

Więcej...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.